2011-11-14
Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ (AVG) organizavo VII-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją.

Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ nariai tarptautinėje konferencijoje keitėsi patirtimi
 

Informacija žiniasklaidai
2011 m. lapkričio 14 d.

 

Rinkos pokyčiai Lietuvai įstojus į ES neaplenkė ir apsaugos verslo. Jis darosi labiau reglamentuojamas. Siekiant užtikrinti įvairiose saugos srityse veikiančių įmonių teikiamų paslaugų patikimumą ir kokybę, siekimą įvesti vieningus paslaugų bei įrangos standartus, skatinti skaidriai ir socialiai atsakingai dalyvauti makroekonominėje aplinkoje. Šiuo metu Lietuvoje saugos srityje veikia profesionalios ir ilgalaikę patirtį bei kvalifikuotus darbuotojus turinčios įmonės. Jos diegia ne tik didžiausių pasaulio gamintojų apsaugos sistemas, bet naudoja ir Lietuvoje kuriamas ir gaminamas inovatyvius apsaugos įrenginius, diegia sudėtingas integruotas apsaugos sistemas.

Lapkričio 10 dieną 10 val. konferencijų centre „Karolina“ Vilniuje asociacija „Apsaugos verslo grupė“ (AVG) organizavo VII-ąją tarptautinę konferenciją asmens ir turto saugos specialistams „Apsaugos verslo aplinka Baltijos šalyse ir Europoje“. Šio renginio tikslai – saugos paslaugų rinkos situacija Baltijos šalyse ir ES, bendradarbiavimas su valstybės institucijomis ir kitų rinkos šakų dalyviais, techninių, fizinių ir intelektualinių saugos naujovių pristatymas, darbuotojų kvalifikacija, saugos paslaugų kokybiniai rodikliai, saugos srityje dirbančių specialistų patirties ir žinių pasidalijimas.

„Nuolat vyksta glaudus bendradarbiavimas su draudimo bendrovėmis automobilių saugos srityje, siekiama ši bendradarbiavimą plėsti ir kitose AVG veiklos srityse. Taip pat vyksta bendravimas su Policijos departamentu, Valstybine priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo tarnyba, Valstybine mokesčių inspekcija ir kitomis institucijomis. Daugiau kaip prieš metus prasidėjo glaudus bendradarbiavimas tarp Baltijos šalyse saugos srityje veikiančių šakinių asociacijų. Bendradarbiavimas vyksta paslaugų standartizacijos, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir pripažinimo srityse, keičiamasi gerosiomis praktikomis“, - sakė asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ prezidentas Saulius Pridotkas.

Konferencijoje pranešimus skaitė Latvijos ir Estijos saugos asociacijų atstovai, svečias iš Europos saugos paslaugų konfederacijos, Specialistai iš Policijos departamento, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Draudikų asociacijos, kitų institucijų bei organizacijų.

S. Pridotkas atkreipia dėmesį, kad konferencija aktuali ir dėl to, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. policija nebeteiks komercinių asmens ir turto saugos paslaugų. „Šias paslaugas teks vien tik komerciniai ūkio subjektai. Asociacijos turimomis žiniomis net tolimiausiuose Lietuvos taškuose objektai neturėtų likti be apsaugos. Saugos paslaugų plėtrą vykdo tiek asociacijos įmonės, tiek jai nepriklausančios ilgametę patirtį turinčios ir naujos įmonės. Manau, apie tai konferencijoje taip pat bus kalbama“, - kalbėjo asociacijos prezidentas.

Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ suinteresuota, kad apie rinkos pokyčius būtų laiku ir tinkamai informuota visuomenė, kad žmonės žinotų kaip tinkamai pasirinkti kvalifikuotą ir patikimą paslaugos teikėją.

 

 

 

Daugiau informacijos:
Saulius Pridotkas
Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ prezidentas
Tel. 8-5-2440003
saulius.pridotkas@aktkc.lt
 

Akimirkos iš VII-osios Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferencijos.

2011m. lapkričio 10 d.

 

A.Čiupalos (Policijos departamento prie LR VRM) pranešimas.

 

G.Loba ir J.Zeps (Latvijos saugos asociacijos) pranešimai.

 

 L.Van Sand (Confederation of European Security Services) pranešimas.

 

A.Romanovskio (Lietuvos draudikų asociacijosdirektoriaus) pranešimas.

 

V.Sasnausko (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM) pranešimas.

 

K.Kuusik (Estijos saugos asociacijos) pranešimas.

 

V.Narkovičiaus (UAB "Sareme" direktoriaus) pranešimas.

 

 

V.Šaikaus (UAB "Fizinės apsaugos centro" direktoriaus) pranešimas.

 

O. Sitnikovo (Lietuvos aspaugos darbuotojų asociacijos prezidento) pranešimas.

 

 

 

 

 

 

Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt