2012-06-05
Išleistas naujas žurnalo "Rizikos faktorius" numeris!

RIZIKOS FAKTORIUS

Žurnalas apie saugos ir rizikos valdymo technologijas

 

 


    Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ informuoja, kad po trejeto metų pertraukos žurnalas „Rizikos faktorius“ vėl gyvuoja! Išleistas naujas žurnalo "Rizikos faktorius"2012/Nr. 1 Birželis numeris. 
    Asociacijos nariai žurnalus gali atsiimti iš mūsų būstinės adresu Gedimino pr. 26 (III aukštas), Vilnius.
    Manome, kad žurnalas rado savo skaitytojų auditoriją, kuriems įdomios žurnale publikuojamos šių dienų apsaugos verslo naujovės, nagrinėjamos aktualios šiam saugos verslui (ir vartotojui) aktualios problemos bei jų teikiamos paslaugos, tad norime Jums pasiūlyti bendradarbiauti leidžiant žurnalą. Jeigu manote, kad turite įdomios ir aktualios informacijos susijusios su apsaugos verslu ir norite su visais pasidalinti, prašome susisiekite su Asociacija, aktualūs informaciniai straipsniai žurnale talpinami nemokamai.
    Jeigu norite, kad žurnale skelbiama informacija ir Jūsų įmonės naujienos pasiektų platesnę dalį Jūsų potencialių partnerių auditoriją siūlome rašyti mokamus reklaminius straipsnius, patalpinti įmonės reklamą.
    Tad kviečiame Jūsų bendrovę tapti žurnalo „Rizikos faktorius“ partneriu!
    Tikimės produktyvaus bendradarbiavimo.

 

 

 

 

    Visais rūpimais klausimais dėl žurnalo „Riziko faktorius“ prašome kontaktuoti su Asociacijos “Apsaugos verslo grupė“ atsakingąja sekretore/administracijos vadove Dalia Dženkaityte šiais telefonais: (8 5) 262 81 75 arba (8 611) 32 0 42; info@avg.lt


 

Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt