2012-07-13
Padėka dėl žurnalo Rizikos faktorius išleidimo!

    Gerb. žurnalo „Rizikos faktorius“ skaitytojai!

    Asociacija “Apsaugos verslo grupė” atnaujino žurnalo „Rizikos faktorius“ leidybą.     Džiaugiamės kartu, kad naujasis „Rizikos faktorius“ numeris maloniai buvo sutiktas skaitytojų! Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems bei prisidėjusiems prie naujojo žurnalo „Rizikos faktorius“ 2012 m. birželis/Nr. 1 išleidimo. Asociacijos vardu ačiū visiems rašiusiems straipsnius, visiems pirkusiems reklamą, redkolegijos nariams už aktyvumą.
    Informuojame, kad Asociacija š.m. rugsėjo mėn. pabaigoje planuoja išleisti sekantį žurnalo „Rizikos faktorius“ numerį. Jeigu turite įdomios ir aktualios informacijos susijusios su apsaugos verslu ir norite su visais pasidalinti - susisiekite su Asociacija, aktualūs informaciniai straipsniai žurnale talpinami nemokamai. Jei pageidaujate, kad žurnale skelbiama informacija ir Jūsų įmonės naujienos pasiektų platesnę dalį Jūsų potencialių partnerių auditoriją siūlome rašyti mokamus reklaminius straipsnius ar patalpinti įmonės reklamą.
    Kviečiame tapti žurnalo „Rizikos faktorius“ partneriu!

 

 

    Asociacijos “Apsaugos verslo grupė”prezidentas,
    Saulius Pridotkas

 

 

 

 

 

Visais rūpimais klausimais dėl asociacijos leidžiamo leidinio prašome kontaktuoti su Asociacijos “Apsaugos verslo grupė“ atsakingąja sekretore/administracijos vadove Dalia Dženkaityte šiais telefonais: (8 5) 262 81 75 arba (8 611) 32 0 42.

Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt