Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo jau 10-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją „Saugos verslo tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje“

2017-11-10
Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo jau 10-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją „Saugos verslo tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje“

    Šios konferencijos tikslai – saugos paslaugų ir technololgijų rinkos aktualijos, teisinės aplinkos pokyčiai, situacija Pabaltijo šalyse ir ES, bendradarbiavimas su valstybės institucijomis ir kitų rinkos šakų dalyviais, intelektualinių saugos naujovių pristatymas, darbuotojų ruošimas ir kvalifikacija, darbo rinka, asmens duomenų apsaugos reikalavimų taikymas, saugos paslaugų kokybiniai rodikliai, saugos srityje dirbančių specialistų patirties ir žinių pasidalijimas. 

    AVG bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Statybos fakultetu, kuris ruošia saugos specialistus pagal bakalauro studijų programą „Saugos sistemų inžinerija“. Konferencijos metu buvo skaitomi pranešimai apie apsaugos organizavimą bei administravimą, saugos specialistų ruošimą, įstatyminės bazės pokyčius bei kitas saugos verslo aktualijas ir perspektyvas Lietuvoje bei užsienyje. 

    Asociacija ,,Apsaugos verslo grupė“ glaudžiai bendradarbiauja su Policijos departamentu, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu, Valstybine mokesčių inspekcija, Valstybine darbo inspekcija ir kitomis institucijomis. Automobilių saugos komitetas glaudžiai bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis. Asociacija džiaugiasi bendradarbiaudama su Baltijos šalyse saugos srityje veikiančių šakinių asociacijų vadovais.

 Konferencijoje pranešimus skaitė: Eduardas Eigirdas, žurnalo „Valstybė“ Vyr. redaktorius,  Prof. dr. Stanislavas Dadelo, VGTU, Doc. dr. Nikolaj Goranin, VGTU, Virginijus Šostucha, Policijos departamento prie VRM Viešosios policijos valdybos Licencijavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas, Raminta Stravinskaitė, advokatų kontoros GLIMSTEDT teisininkė, tarptautinės technologijų teisės asociacijos („ITechLaw“) atstovė Lietuvai ir Baltijos regionui, Šarūnas Orlavičius, Valstybinės darbo inspekcijos Asmenų aptarnavimo ir teisės taikymo skyriaus vyriausiasis specialistas, Janis Zeps, Latvijos saugos asociacijos LDBA Prezidentas, Giuntars Loba, Latvijos saugos asociacijos LDBA atstovas, Andre Lilleleht, Estijos saugos asociacijos MTÜ Eesti Turvaettevõtete Liit direktorius, Nerijus Ivanauskas, UAB „Eldes“ direktorius, Vaidotas Stonkus, UAB “Kodinis Raktas” direktorius.

Konferencijos dalyvių pranešimus rasite čia: Renginiai  

    Konferencijos metu asociacija „Apsaugos verslo grupė“ paskelbė ir apdovanojo konkurso „METŲ INOVACIJA 2017“ įmones – nugalėtojus. Šis konkursas organizuojamas tarp asociacijos narių ir kitų įmonių, dirbančių apsaugos srityje.

    Renginį užbaigė šventinis furšetas.

  Dėkojame pranešėjams už įdomius, aktualius ir informatyvius pranešimus. Taip pat dėkojame rėmėjams bei visiems, dalyvavusiems konferencijoje.

 

Renginio akimirkos 

  

Asociacijos prezidentas Saulius Pridotkas

 

 

Žurnalo "Valstybė" vyr.redaktorius Eduardas Eigirdas su VGTU atstovais

 

 

Žurnalo "Valstybė" vyr.redaktorius Eduardas Eigirdas

 

VGTU prof.dr. Stanislavas Dadelo

 

VGTU doc.dr. Nikolaj Goranin

 

Policijos departamento Viešosios policijos valdybos Licenzijavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Virginijus Šostucha

 

Advokatų kontoros GLIMSTEDT teisininkė Raminta Stravinskaitė

 

Valstybinės darbo inspekcijos Asmenų aptarnavimo ir teisės taikymo skyriaus vyriausiasis specialistas Šarūnas Orlavičius

 

UAB "Eldes" direktorius Nerijus Ivanauskas

 

UAB "Kodinis raktas" direktorius Vaidotas Stonkus

 

Latvijos LDBA atstovai Giuntars Loba ir Janis Zeps

 

Estijos saugos asociacijos direktorius Andre Lilleleht

 

 

Konkurso "Metų Inovacija 2017" apdovanojimai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt