Valdybos išvažiuojamasis posėdis Kaune ir susitikimas su Kauno regiono saugos srityje veikiančiomis įmonėmis

2017-06-29
Valdybos išvažiuojamasis posėdis Kaune ir susitikimas su Kauno regiono saugos srityje veikiančiomis įmonėmis

 2017-06-27 Kaune įvyko Asociacijos "Apsaugos verslo grupė" (toliau asociacija AVG) valdybos posėdis. Po posėdžio oficialiosios dalies vyko susitikimas su  Kauno regiono saugos srities įmonių atstovais – jame apsilankė ir su asociacijos AVG valdyba diskutavo UAB „Apsaugos grupė“ vadovas Žilvinas Šulga, UAB „Kvintencija“ atstovai, UAB „Likurgas“ direktorius Kęstutis Rudžionis, UAB „Apsvidija“  vadovas Erlendas Demendžiūnas, taip pat UAB „Arevita ir Ko" direktorius Algirdas Nedzelskis, UAB „Eltona“ direktorius Arvydas Pečiulaitis. Susitikimo metu asociacijos AVG prezidentas Saulius Pridotkas pristatė asociacijos veiklą; taip pat apsikeista aktualia informacija apie apsaugos verslo naujoves, nagrinėtos šiam verslui ir vartotojui aktualios problemos, aptarti galimi jų sprendimo būdai. Svečiai pakviesti prisijungti prie Asociacijos veiklos, siekiant optimalių rezultatų dėl verslo aplinkos gerinimo saugos srityse.

    Tai toks pirmas Asociacijos valdybos susitikimas su Kauno regiono saugos srities įmonių atstovais. Ateityje ir toliau planuojama rengti tokius susitikimus.

   Po susitikimo vyko seminaras apie darbą su Facebook paskyra. „Minties pirkliai“ atstovas Mindaugas Bertulis supažindino su pagrindine informacija, kaip turėtų būti administruojamos įmonių/organizacijų paskyros. 

 

Renginio akimirkos:

 

 

 

Asociacijos "Apsaugos verslo grupė"

Atsakingoji sekretorė/administracijos vadovė

Renata Dabulevičienė

 

Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt