Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo jau 11-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją „Technologinis progresas, dirbtinis intelektas, verslo atsakingumas bei skaidrumas asmens ir turto apsaugoje“

2019-11-25
Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ organizavo jau 11-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją „Technologinis progresas, dirbtinis intelektas, verslo atsakingumas bei skaidrumas asmens ir turto apsaugoje“

     

    Konferencijoje apžvelgiamos saugos paslaugų ir technologijų rinkos tendencijos. Renginyje aptariami teisinės aplinkos pokyčiai, daug dėmesio skiriama situacijai Baltijos šalyse ir ES, bendradarbiavimui su valstybės institucijomis bei kitų rinkos šakų dalyviais, vyksta  intelektualinių saugos naujovių pristatymas, keičiamasi patirtimi ir žiniomis.

    Asociacija ,,Apsaugos verslo grupė“ glaudžiai bendradarbiauja su Policijos departamentu, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu, Valstybine mokesčių inspekcija, Valstybine darbo inspekcija ir kitomis institucijomis. Automobilių saugos komitetas glaudžiai bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis. Asociacija džiaugiasi bendradarbiaudama su Baltijos šalyse saugos srityje veikiančių šakinių asociacijų vadovais.

     Konferencijoje dalyvavo valstybinių įmonių atstovai,  asmens, turto bei verslo apsaugos srityje veikiančių Lietuvos įmonių atstovai, Latvijos saugos asociacijos atstovai.

 

       AVG bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Statybos fakultetu, kuris ruošia saugos specialistus pagal bakalauro studijų programą „Saugos sistemų inžinerija“. Konferencijos metu buvo skaitomi pranešimai apie apsaugos organizavimą bei administravimą, saugos specialistų ruošimą, įstatyminės bazės pokyčius bei kitas saugos verslo aktualijas ir perspektyvas Lietuvoje bei užsienyje. 

    Konferencijoje pranešimus skaitė: prof. dr. Stanislavas Dadelo, VGTU, Vytautas Šaikus, UAB "FAC" direktorius, Mindaugas Matulionis, BĮ Kertinis valstybės telekomunikacijų centras saugumo skyriaus vedėjas, dr. Arūnas Kazlauskas, UAB "Artechnika" direktorius, Vytautas Kregždė, UAB "Grifs AG" direktorius, Nerijus IvanauskasUAB „Eldes“ direktorius, Romualdas Zaleckis, Vilniaus privačių detektyvų grupės "Rimanas ir partneriai" privatus detektyvas.

         Konferencijos dalyvių pranešimus rasite čia: Renginiai

 

 

    Konferencijos metu asociacija „Apsaugos verslo grupė“ paskelbė ir apdovanojo konkurso „METŲ INOVACIJA 2019“ įmones – nugalėtojus. Šis konkursas organizuojamas tarp asociacijos narių ir kitų įmonių, dirbančių apsaugos srityje.

 

    Renginį užbaigė šventinis furšetas.

  Dėkojame pranešėjams už įdomius, aktualius ir informatyvius pranešimus. Taip pat dėkojame rėmėjams bei visiems, dalyvavusiems konferencijoje.

 

Renginio akimirkos

 

 

Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt