2013-11-08
Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ (AVG) organizavo VIII-ąją Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferenciją.

Lapkričio 7 dieną konferencijų centre „Karolina“ Vilniuje asociacija „Apsaugos verslo grupė“ (AVG) organizavo VIII-ąją konferenciją asmens ir turto saugos specialistams „Lietuvos asmens ir turto saugos rinkos aktualijos“.

 

    Šios konferencijos tikslai – asmens ir turto paslaugų tendencijos, situacija po asmens ir turto rinkos pilno komercializavimo, mokestinė ir darbo laiko apskaita, apsaugos verslo dalyvių veiklos skaidrumas, darbuotojų edukacija, darbo rinka, Pabaltijo šalių patirties pasidalijimas, techninių, fizinių ir intelektualinių saugos naujovių pristatymas, saugos srityje dirbančių specialistų patirties ir žinių pasidalijimas.

    Asociacija ,,Apsaugos verslo grupė“ glaudžiai bendradarbiauja su Policijos departamentu,  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu, Valstybine mokesčių inspekcija, Valstybine darbo inspkecija ir kitomis institucijomis. Automobilių saugos komitetas pradėjo glaudžiai bendradarbiauti su draudimo bendrovėmis. Asociacija džiaugiasi bendradarbiaudama su Baltijos šalyse saugos srityje veikiančių šakinių asociacijų vadovais.

    Bendradarbiavimas vyksta paslaugų standartizacijos, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir pripažinimo srityse, keičiamasi gerosiomis praktikomis. Bendradarbiaujama su Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacija.

    Konferencijoje pranešimus skaitė: Estijos saugos asociacijos prezidentas, specialistai iš Policijos departamento, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinės Darbo inspekcijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, ERGO Insurance SE Lietuvos filialo, UAB ,,Sareme” įmonės, Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentas, Žmogaus studijų centro atstovas. Konferencijos dalyvių pranešimai http://www.avg.lt/Renginiai 

    Konferencijos metu asociacija „Apsaugos verslo grupė“ paskelbė ir apdovanojo konkurso „METŲ INOVACIJA 2013“ įmones – nugalėtojus. Šis konkursas organizuojamas tarp asociacijos narių ir kitų įmonių, dirbančių apsaugos srityje.

    Dėkojame pranešėjams už įdomius, aktualios, informatyvius pranešimus bei visiems dalyvavusiems konferencijoje. 

 

Akimirkos iš konferencijos.

 

 Asociacijos prezidentas Saulius Pridotkas.

 

Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovas Rolandas Runcevičius. 

 

 

 Policijos departamento prie LR VRM atstovas Saulius Gagas.

 

 

 

 Valstybinės darbo inspekcijos atstovas Aras Petrevičius.

 

 

 

 Estijos apsaugos asociacijos prezidentas Kaupo Kuusik.

 

 

Konkurso ,,Metų inovacija 2013 m." apdovanojimai. 

 

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM atstovas Vincas Sasnauskas.

 

 

Ergo Insurance SE Lietuvos filialo atstovo Tomas Nenartavičius. 

 

 

 

UAB ,,Sareme" atstovas Aurejilijus Rasimavičius. 

 

 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentas Aurelijus Veryga. 

 

 

Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos atstovas Olegas Sitnikovas.

 

 

 

 Žmogaus studijų centro atstovas Justinas Burokas.

 

 

 

Konferencijos dalyviai.

 

 

Partneriai
Taikos g. 130A, Vilnius
LT-05226
Tel/faks.: 8 5 2628175
Mob. tel.: 8 611 32042
El. paštas: info@avg.lt